Magyar Kendo, Iaido és Jodo
Szövetség

Bp. 1073. Dob utca 80. I./12.
mobil: +36 20 460 2565
tel./fax: +36 1 342 0034
e-mail: office@kendo.hu

EKB 2017

XXIII. Hungária Kendo Kupa végeredményei

A hétvégén nagy sikerrel került megrendezésre a XXIII. Hungária Kendo Kupa, melyet hagyományosan nagy nemzetközi érdeklődés övezett. Magyarország legrangosabb és legrégebbi kendo versenyén a következő végeredmények születtek:

2015. július 18.

Férfi egyéni kategória:
1. Jan Cílek (Sandomon, Csehország)
2. Szegőfi Ákos (Főnix, Magyarország)
3. Dusan Kolundzija (Royal, Szerbia)
3. Krzysztof Bosak (Warsaw, Lengyelország)
Fighting Spirit: Andrej Milošević (Makato, Szerbia)
Fighting Spirit: Miloš Jovanović (Beograd, Szerbia)

Női egyéni kategória:
1. Jana Ziegelheimova (Bilinasandomon, Csehország)
2. Bőviz Marina (MJKK, Magyarország)
3. Manuela Hoflehner (Linz, Ausztria)
3. Aleksandra Radojičić (Makoto, Szerbia)
Fighting Spirit: Roza Jaki (Agatsu, Horvátország)
Fighting Spirit: Szabó Ilona (Altinum, Magyarország)

Senior kategória:
1. Hans Peter Herr (Sud, Németország)
2. Erdélyi Gábor (Arrabona, Magyarország)
3. Mihai Dutescu (Ikeda, Románia)
3. Darko Perovic (Royal, Szerbia)
Fighting Spirit: Jindrich Ziegelheim (Bilinasandomon, Csehország)
Fighting Spirit: Stefano Cortelezzi (Jinseikan, Olaszország)

Junior kategória:
1. Komjáti Tamás (MJKK, Magyarország)
2. Lukács Marcell (Főnix, Magyarország)
3. Bojan Milanović (Makoto, Szerbia)
3. Foki Marcell (Bakony, Magyarország)
Fighting Spirit: Claudio Li Fonti (Katana, Németország)
Fighting Spirit: Jovana Šijan (Kokoro, Szerbia)

Gyermek kategória:
1. Konstantin Kornetov (Shiten, Oroszország)
2. Puszti Dániel (MJKK, Magyarország)
3. Stevan Pekec (Kaishin, Szerbia)
3. Küttel Márton (MJKK, Magyarország)
Fighting Spirit: Gaál Zsombor (MJKK, Magyarország)
Fighting Spirit: Hausel Veronika (Mushin, Magyarország)

Kyu kategória:
1. Aleksa Jovanovic (Kaishin, Szerbia)
2. Németh Péter (Happufudo, Magyarország)
3. Milan Jovic (Kaishin, Szerbia)
3. Milan Dumić (Makoto, Szerbia)
Fighting Spirit: Bíró Panna (Bushido, Magyarország)
Fighting Spirit: Magdalena Achleitner (Linz, Ausztria)

2015. július 19.

Csapatverseny:
1. Beograd, Szerbia
2. Magyar-Japán Kendo Klub "A", Magyarország
3. Szigetközi Junior Kendo Klub, Magyarország
3. Katana, Németország
Fighting Spirit: Sitku Attila (Fehérvár, Magyarország)
Fighting Spirit: Miloš Jovanović (Beograd, Szerbia)
Fighting Spirit: Le Hoang Anh (MJKK, Magyarország)